YEDİGÜN YAZ KONSERLERİ - 6 Eylül - Gaziantep Talihlileri
Murat Boz ile Tanışma Fırsatı Yakalayan Talihlimiz
RUHSAR ASEFLER - Asil Talihli
YUSUF ÖZSOY - Yedek Talihli
Çift Kişilik Bilet Kazanan Talihlilerimiz
Sıra Ad Soyad İl - İlçe
1 M.Serdar Dalkiliç Gaziantep - Şehitkamil
2 Vahit Ürünlü Gaziantep - Şahinbey
3 Ömer Kaçmazer Gaziantep - Şehitkamil
4 Abdülkadir Ünlü Şanliurfa - Şanliurfa
5 Oğuzhan Önder Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
6 Ömer Furkan Avuka Mardin - Mardin
7 Yalçin Yildirim Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
8 Döne Yildirim Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
9 Tolga Yildirim Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
10 Halil Ibrahim  Boğar Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
11 Ayşe Yildirim Kahramanmaraş - Kahramanmaraş
12 Erol Korkutan Gaziantep - Şahinbey
13 Abdusselam Mankir Gaziantep - Şehitkamil
14 Ruhsar Asefler Gaziantep - Şehitkamil
15 Halil Çöçelli Gaziantep - Şehitkamil
16 Ali Dönmez Hatay - Antakya
17 Tolga Iskefyeli Gaziantep - Şahinbey
18 Ahmet Demir Gaziantep - Şahinbey
19 Mustafa Serkan Abaci Gaziantep - Şehitkamil
20 Hakan Keskinkiliç Gaziantep - Şahinbey
21 Selim Yilmaz Gaziantep - Şahinbey
22 Ersan  Can Gaziantep - Şehitkamil
23 Yusuf Özsoy Gaziantep - Şehitkamil
24 Erol Dük Gaziantep - Şehitkamil
25 Necmi Polat Şanliurfa - Şanliurfa
26 Sadik Sinan Keleşoğlu Gaziantep - Şahinbey
27 Burak  Polatdemir Gaziantep-Şahinbey
28 Mehmet Çoşğun Gaziantep-İslahiye
29 Cansu Keleşoğlu Gaziantep-Şahinbey
30 Hasan Kaya Gaziantep-Şahinbey
31 Ertuğrul Çağrı  Özdemir  Gaziantep-Şahinbey
32 Ertuğrul Çağrı  Özdemir  Gaziantep-Şahinbey
33 Eyüp  Özcan Gaziantep-Şehitkamil
34 Erol Yağmur Gaziantep-Şahinbey
35 Kemal Şahan Gaziantep-Şahinbey
36 Begüm Akkurt Gaziantep-Şahinbey
37 Uğur İlhan Gaziantep-Şahinbey
38 Yunus Emre Akçi Gaziantep-Şahinbey
39 Abdulkadir Cetin Gaziantep-Şahinbey
40 Garip Bora Köker Gaziantep-Şehitkamil
41 Mehmet Fıstıkçı Gaziantep-Şehitkamil
42 Mehmet Cento Gaziantep-Şahinbey
43 Mehmet Direkci Gaziantep-Şehitkamil
44 Esma Kevser Aksan Gaziantep-Şahinbey
45 Ahmet Ertan Özsöyler Gaziantep-Şehitkamil
46 Ömer Tiryaki Gaziantep-Şahinbey
47 Kenan Tekin Gaziantep-Şahinbey
48 Esra Gökçen Kaygısız Gaziantep-Şahinbey
49 Esra Günez Gaziantep-Şehitkamil
50 Yunus Kurtgil Gaziantep-Şehitkamil
51 Murat Çinpolat Gaziantep-Şehitkamil
52 Ersin  Balikci Gaziantep-Şahinbey
53 Erdem Ünverdi Gaziantep-Şehitkamil
54 Mehtap  Sertdüşer Gaziantep-Şehitkamil
55 Harun Akpolat Gaziantep-Şehitkamil
56 Alper Çürükoglu Gaziantep-Şehitkamil
57 Mehmet Bedir Yer Gaziantep-Şehitkamil
58 Münir Alati Gaziantep-Şehitkamil
59 Yağmur Çalışıcı Gaziantep-Şehitkamil
60 Uğur Kalkın Gaziantep-Şehitkamil
61 Ali Koray Özgüçlü Gaziantep-Şehitkamil
62 Mustafa Kubilay Özgüçlü Gaziantep-Şehitkamil
63 Seydi Ozdemir Gaziantep-Şahinbey
64 İbrahim  Karaca Gaziantep-Şehitkamil
65 Meryem Gezgen Gaziantep-Şahinbey
66 Mustafa Yasar Gaziantep-Şahinbey
67 Veysel  Can Kayış Gaziantep-Şehitkamil
68 Sila  Basa Hatay-İskenderun
69 Ceren Erkuş Malatya-Doğanşehir
70 Nisa Göçmen Gaziantep-Şahinbey
71 Burak Söylemez Gaziantep-Şehitkamil
72 Ahmet Çelikten Gaziantep-Şahinbey
73 Sena Nur Sağlam Malatya-Doğanşehir
74 Gülsüm Erkuş Malatya-Doğanşehir
75 Emre Kurtboğan Gaziantep-Şehitkamil
76 Nurcan Sevinç Gaziantep-Şahinbey
77 Damla Erkuş Malatya-Doğanşehir
78 Hatice Yıldız Gaziantep-Şehitkamil
79 Süleyman Polat Gaziantep-Şehitkamil
80 Erdoğan Kalkan Gaziantep-Oğuzeli
81 Selhadin Polat Gaziantep-Şehitkamil
82 Mesut  Hamiş Gaziantep-Şahinbey
83 Özge Arkan Gaziantep-Şehitkamil
84 Mehmet Oztunc Gaziantep-Şehitkamil
85 İbrahim Halil Çelik Gaziantep-Şahinbey
86 Batuhan Bakır Gaziantep-Şahinbey
87 Soner Tanış Gaziantep-Şehitkamil
88 Baki  Yavuz Gaziantep-İslahiye
89 Mustafa Yağcı Gaziantep-Şehitkamil
90 Volkan Deniz Gaziantep-Şahinbey
91 Hasan Lebit Gaziantep-Şehitkamil
92 Mustafa Yıldız Gaziantep-Şahinbey
93 Emrah Komur Gaziantep-Şahinbey
94 Ömer Eryılmaz Gaziantep-Şehitkamil
95 Fatma Alpaslan Gaziantep-Şahinbey
96 Halil Akyel Gaziantep-Şehitkamil
97 Eyüp  Cava Gaziantep-Şahinbey
98 Ferudun Alpaslan Gaziantep-Şahinbey
99 Fulya Bilgiç Gaziantep-Şehitkamil
100 Bilge Olcay Gaziantep-Şahinbey

- Talihliler çift kişilik Yedigün Yaz Konseri biletlerini, 17-19-20 Ağustos tarihlerinde, mesai saatleri dahilinde, Opel Türkiye Gaziantep Teymur Bayii'nden kimlik ibraz ederek teslim alabilirler.

- Belirtilen tarihlerde teslim alınmayan biletlerden Opel Türkiye sorumlu değildir.

- Murat Boz ile tanışacak olan talihliyle detaylı bilgi telefon ile verilecektir.

 





YEDİGÜN YAZ KONSERLERİ - 04 Eylül - İstanbul Talihlileri
Murat Boz ile Tanışma Fırsatı Yakalayan Talihlimiz
GÜLBEN EFEL - Asil Talihli
SELİNSU ÖKDEMİR - Yedek Talihli
Çift Kişilik Bilet Kazanan Talihlilerimiz
Sıra Ad Soyad İl - İlçe
1 Yunus Çelebi İstanbul-Eyüp
2 Seher Akan İstanbul-Beylikdüzü
3 Fırat Korkmaz İstanbul-Kartal
4 İsmail Berke Keklikoğlu İstanbul-Üsküdar
5 Burak Fatsa İstanbul-Başakşehir
6 Çiğdem Aydın İstanbul-Bakırköy
7 Çisem  Kosovalı Edirne-Keşan
8 Sema Çelik İstanbul-Kartal
9 Muhammed Karadağ İstanbul-Bahçelievler
10 Erkut Arıcan İstanbul-Beşiktaş
11 İsmal Keşci Kastamonu-Kastamonu
12 Mahmut Arıcan İstanbul-Kağıthane
13 Önder Eken Kırklareli-Lüleburgaz
14 Onur Üstün İstanbul-Pendik
15 Gülşah Ataş Sakarya-Adapazarı
16 Kenan Özdemir İstanbul-Bahçelievler
17 Okan Kıran İstanbul-Sultangazi
18 Hamit Yenidünya İstanbul-Bayrampaşa
19 Mihrab Yesilbas İstanbul-Beykoz
20 Ferhat Dereli İstanbul-Bakırköy
21 Okan Ates Kocaeli-Derince
22 Duygu Döner Tekirdağ-Çorlu
23 Cihan Güzel İstanbul-Bağcılar
24 Hatice  Ödemiş İzmir-Tire
25 Görkem Akgül İstanbul-Bayrampaşa
26 Cem Doğan İstanbul-Sarıyer
27 Tuğşad  Öcal İstanbul-Bağcılar
28 Selen Dada Tekirdağ-Tekirdağ
29 Rabia Doğu İstanbul-Bağcılar
30 İbrahim Erhan İstanbul-Sultanbeyli
31 Eren Ayyıldız İstanbul-Ümraniye
32 Ahmet  Çoban İstanbul-Güngören
33 Murat Çavdar İstanbul-Güngören
34 Enver İslamoglu İstanbul-Bayrampaşa
35 İsmet Bayar Ankara-Polatlı
36 Serkan Doğru İstanbul-Beşiktaş
37 Sinan Biga İstanbul-Esenler
38 Abdullah Gülergil İstanbul-Üsküdar
39 Volkan Karadeniz İstanbul-Ümraniye
40 Ufuk Oktay Zonguldak-Alaplı
41 Sinan Yavaşoğlu İstanbul-Ataşehir
42 Berk Göğüş İstanbul-Gaziosmanpaşa
43 Eren Çalışır İstanbul-Bakırköy
44 Basri Talha Kal Konya-Ereğli
45 Hakan Karavın İstanbul-Fatih
46 Mehmet Gündüz İstanbul-Sultangazi
47 Oğuz Akdeniz İstanbul-Kadıköy
48 Berat Dede İstanbul-Beykoz
49 Aykut Eryılmaz İstanbul-Sancaktepe
50 Hüseyin Yeniçeri İstanbul-Üsküdar
51 Ebru Çırpan İstanbul-Zeytinburnu
52 Yılmaz Eren İstanbul-Küçükçekmece
53 Esra İslam İstanbul-Başakşehir
54 Murat Doğu İstanbul-Bağcılar
55 Muharrem Atasoy İstanbul-Zeytinburnu
56 Enes Çakmak İstanbul-Maltepe
57 Emrah Erdal İstanbul-Bağcılar
58 Serdar  Torun İstanbul-Küçükçekmece
59 Tuğba Melek İstanbul-Güngören
60 Enes Uslu İstanbul-Sultanbeyli
61 Şakir Unabatardüsmez İstanbul-Bayrampaşa
62 Hasan Anıt İstanbul-Küçükçekmece
63 Hüseyin Can  Pınar İstanbul-Büyükçekmece
64 Çağatay Ünal İstanbul-Avcılar
65 Ali Erdoğan İstanbul-Sarıyer
66 Gulnihal Avci İstanbul-Kağıthane
67 Şükran Çakmak İstanbul-Küçükçekmece
68 Serpil Güngör İstanbul-Sancaktepe
69 Mücahit  Şimşek İstanbul-Kadıköy
70 Seren Güngör İstanbul-Sancaktepe
71 Orhan Yıldız İstanbul-Çekmeköy
72 Hasan Aygün Kocaeli-Gölcük
73 İlyas Özgören İstanbul-Silivri
74 Tuğba Çilingir İstanbul-Eyüp
75 Murat Dogan İstanbul-Beylikdüzü
76 Furkan Akgöze İstanbul-Çekmeköy
77 Durhan Tezcan İstanbul-Başakşehir
78 Sevim Güzel İstanbul-Ataşehir
79 Kağan Çamlıbel İstanbul-Küçükçekmece
80 Hakan Ezenerden İstanbul-Fatih
81 Diren Yusufoğlu İstanbul-Sultangazi
82 Serdar Demir İstanbul-Bağcılar
83 Cihan Karslı İstanbul-Ümraniye
84 Harun Özer Tekirdağ-Saray
85 Metehan Bilgiç Yalova-Yalova
86 Sefa Gül İstanbul-Bahçelievler
87 Pınar Erdamar İzmir-Bayraklı
88 Pelin Demirelli İzmir-Buca
89 Kerem Alpay İstanbul-Ümraniye
90 Meriç Güngör İstanbul-Sarıyer
91 Talha Gedik İstanbul-Kadıköy
92 Melih Sayınta İstanbul-Beşiktaş
93 Sinan Çelik İstanbul-Ümraniye
94 Orhan Güngör Ordu-Akkuş
95 Tarık Buğrahan Güngör Zonguldak-Zonguldak
96 Volkan Gurevin İstanbul-Beşiktaş
97 Turan Ayseli İstanbul-Esenler
98 Elif Şensoy İstanbul-Esenyurt
99 Mithat Ülker İstanbul-Beykoz
100 Emir Arabacı İstanbul-Küçükçekmece
101 Ali Kursad Karaduman İstanbul-Başakşehir
102 Mustafa Karagüven İstanbul-Ümraniye
103 İsmail Kumru Kocaeli-Çayırova
104 Ercan Yaman İstanbul-Şişli
105 Yusuf Emrah Dıravacı İstanbul-Beşiktaş
106 Resul Onur Aslan İstanbul-Maltepe
107 Kerim Yazıcı Kırklareli-Babaeski
108 Aylin Baydar İstanbul-Küçükçekmece
109 Tayfun Adnan  Kandemir İstanbul-Zeytinburnu
110 Hakan Karacay İstanbul-Küçükçekmece
111 Senol Gunduz İstanbul-Üsküdar
112 Evrim İncesu İstanbul-Maltepe
113 Arzu Özen İstanbul-Bahçelievler
114 Caner Yılmaz Edirne-Keşan
115 Sinan Gurbetoğlu İstanbul-Avcılar
116 Fatih Bakal İstanbul-Beyoğlu
117 Salih Fatih Dağ Kocaeli-İzmit
118 Fırat  Atak İstanbul-Arnavutköy
119 Ramazan Türk İstanbul-Şile
120 Doğancan Turgut Kocaeli-İzmit
121 Sayım Arda Çehreli Antalya-Muratpaşa
122 Serkan Dehmen Bursa-Gemlik
123 Mert Mataracı İstanbul-Ümraniye
124 İsmail Kaplan İstanbul-Bayrampaşa
125 Gülben Gülsoy Zonguldak-Alaplı
126 Elif Özkılıç İstanbul-Bakırköy
127 Ranya Kaya İstanbul-Beylikdüzü
128 Gökçen  Gülden İstanbul-Ataşehir
129 Kader Üzege İstanbul-Bağcılar
130 Hilal Demir İstanbul-Pendik
131 Buse Erdoğan İstanbul-Ümraniye
132 Gülben Efel Kırklareli-Lüleburgaz
133 Hatice Yuva İstanbul-Kağıthane
134 Gamze Gökgöz İstanbul-Büyükçekmece
135 Nihal Beyza Abanoz İstanbul-Beykoz
136 Hilal Feyza Abanoz İstanbul-Beykoz
137 Kadir Ebil İstanbul-Bahçelievler
138 Kader  Yalçın İstanbul-Bağcılar
139 Sultan Pelin Üzger İstanbul-Bahçelievler
140 Kübranur Şimşek İstanbul-Küçükçekmece
141 Yelda Baran İstanbul-Küçükçekmece
142 Ayşegül Koçyiğit İstanbul-Üsküdar
143 Şüheda Tamiş İstanbul-Pendik
144 Gamze Erikli İstanbul-Esenyurt
145 İrem  Katman İstanbul-Başakşehir
146 Demet Tosun İstanbul-Sultangazi
147 Dilara Ateren İstanbul-Kadıköy
148 Gülşah Karabul İstanbul-Güngören
149 Fatma Dalcı İstanbul-Sultanbeyli
150 İrem Pugur İstanbul-Bayrampaşa
151 Melek Kalan İstanbul-Beylikdüzü
152 Ceren Çaçan İstanbul-Büyükçekmece
153 İrem Özer İstanbul-Üsküdar
154 Buse Açıkgöz İstanbul-Ümraniye
155 Alekber Öztürk İstanbul-Gaziosmanpaşa
156 Aliye Güldüren İstanbul-Çatalca
157 Metin Er İstanbul-Gaziosmanpaşa
158 Oğuzhan Tanış Yalova-Çiftlikköy
159 Kenan Temel İzmir-Torbalı
160 Fatih Duman İstanbul-Zeytinburnu
161 Sevda  Açıkgöz İstanbul-Ümraniye
162 Aybike Ceren  Pircan İstanbul-Avcılar
163 Muharrem Şavgar İzmir-Gaziemir
164 Zeynep Yıldız İstanbul-Başakşehir
165 Gülden Savaşkan Trabzon-Trabzon
166 Doğa Yoksulabakan Mersin-Tarsus
167 Tünar  Mahmutova İstanbul-Gaziosmanpaşa
168 Pınar Mahmutova İstanbul-Gaziosmanpaşa
169 Elif Çetin Osmaniye-Toprakkale
170 Buse Koç İstanbul-Kartal
171 Büşra Erbay İstanbul-Kartal
172 Berra Günay İstanbul-Beykoz
173 Yalçın Boz İstanbul-Kadıköy
174 Serdar Günay İstanbul-Avcılar
175 Hatice Ünal Hatay-Dörtyol
176 Elifnaz  Özel İstanbul-Fatih
177 Sibel  Ertem  İstanbul-Kartal
178 Ümit Yavuz İstanbul-Bahçelievler
179 Hüseyin Süyök İstanbul-Esenler
180 Lokman Kilicsoy İstanbul-Esenyurt
181 Çağla  Arı İstanbul-Beşiktaş
182 Gizem  Arı İstanbul-Küçükçekmece
183 İpek Aleyna Kurtuldu İstanbul-Beylikdüzü
184 Gözde Erol İstanbul-Ataşehir
185 Merve Sarısoy İstanbul-Üsküdar
186 Eda Buse Taşkın İstanbul-Güngören
187 Gülşah  Uzun Altun İstanbul-Pendik
188 Gamze Demir İstanbul-Kartal
189 Yeşim Arslan İstanbul-Maltepe
190 İzel Aldırmaz İstanbul-Çatalca
191 Gizem  Ergüney İstanbul-Ataşehir
192 Demet Uzun Kocaeli-Çayırova
193 Merve Bayraktar İstanbul-Kartal
194 Levent Düşmez İstanbul-Kadıköy
195 Aycan Karatay İstanbul-Esenyurt
196 Gizem Sengül İstanbul-Beylikdüzü
197 Aslı Oktay İstanbul-Küçükçekmece
198 Buket Uysal İstanbul-Maltepe
199 Kemal Yigit İstanbul-Sancaktepe
200 Ayşe Kırat İstanbul-Bağcılar
201 Merve Arıkan Antalya-Alanya
202 Aleyna Özdemir İstanbul-Beşiktaş
203 Tuğçe Açar İstanbul-Bağcılar
204 Tünar  Mahmutova İstanbul-Gaziosmanpaşa
205 Fatma Diltemiz İstanbul-Avcılar
206 Seda Sert İstanbul-Sancaktepe
207 Metin Peçen  Bilecik-Bozüyük
208 Selinsu Ökdemir İstanbul-Bahçelievler

- Talihliler çift kişilik Yedigün Yaz Konseri biletlerini, 02-03-04 Eylül tarihlerinde, mesai saatleri dahilinde, Opel Türkiye İstanbul Gedizler ve Gerçek Bayii'nden kimlik ibraz ederek teslim alabilirler.

- Belirtilen tarihlerde teslim alınmayan biletlerden Opel Türkiye sorumlu değildir.

- Murat Boz ile tanışacak olan talihliyle detaylı bilgi telefon ile verilecektir.

 




YEDİGÜN YAZ KONSERLERİ - 02 Eylül - Samsun Talihlileri
Murat Boz ile Tanışma Fırsatı Yakalayan Talihlimiz
Ramazan Kurnaz - Asil Talihli
Nurcan Karaca - Yedek Talihli
Çift Kişilik Bilet Kazanan Talihlilerimiz
Sıra Ad Soyad İl - İlçe
1 Nurcan Karaca Samsun-İlkadım
2 Kübra Gündüz Samsun-Atakum
3 Halil Baydoğmuş Samsun-Atakum
4 Gökhan Orhan Samsun-Bafra
5 Enver Kahramanoğlu Samsun-İlkadım
6 Birsen Akburak Isparta-Isparta
7 Ozan Emre  Özen Samsun-İlkadım
8 Canan Gezer Samsun-Atakum
9 Derya Sofu Giresun-Eynesil
10 Ramazan Kurnaz Samsun-Atakum
11 Nihan Somuncu Tokat-Tokat
12 Seyit Demir Samsun-İlkadım
13 Murat Kartal Çorum-İskilip
14 Emre Çetinkaya Samsun-Canik
15 Vedat Zorba Samsun-Atakum
16 Erhan Aydemir Ordu-Fatsa
17 Kutay Alkan Samsun-Atakum
18 Tutkun Berk Kolbaşı Samsun-Bafra
19 Arif Ayrıç Samsun-İlkadım
20 İbrahim Önder İstanbullu Amasya-Amasya
21 Levent Eroğuz Samsun-İlkadım
22 Ruhi Karaman Giresun-Keşap
23 Tutkun Berk Kolbaşı Samsun-Bafra
24 Mert Ural Samsun-Canik
25 Sabire Yenidünya Artvin-Artvin
26 Büşra Korucu Samsun-İlkadım
27 Zeynep Kılıç Giresun-Giresun
28 Rabia İrem  Balta Rize-Pazar
29 Büşra Asal Samsun-Atakum
30 Elif  Kartal Samsun-İlkadım
31 Bilge Atasayar Samsun-Atakum
32 Aygün Van Samsun-Bafra
33 Ufuk Ceylan Samsun-Atakum
34 Volkan Demiral Samsun-Atakum
35 Emine  Demirbaş Samsun-Çarşamba
36 Sedanur Şafak Samsun-Atakum
37 Yunus Emre Onus Samsun-Atakum
38 Harun Akdeniz Samsun-İlkadım
39 Şahin  Canbulat Samsun-İlkadım
40 Nisa Efe Samsun-Bafra
41 Berika Tuncel Samsun-İlkadım
42 Taha Efe Samsun-Bafra
43 Numan  Turgut Trabzon-Trabzon
44 Berkay Doryan Samsun-İlkadım
45 Serkan Saat Samsun-İlkadım
46 Bahadır Dörtok Amasya-Amasya
47 Büşra Akbaş Samsun-Çarşamba
48 Pınar Pala Samsun-Canik
49 Öner Yahya Kemal Bülbül Samsun-İlkadım
50 Emre Melik Kavtelek Samsun-Atakum
51 Nazli Gümüşhan Samsun-İlkadım
52 Pelin Akman Samsun-İlkadım
53 Zeynep Cansu Samsun-Bafra
54 Şeyma Atasoy Samsun-Alaçam
55 Emine Selda Uslu Soyal Samsun-Atakum
56 Mehmet Emre Telci Samsun-Bafra
57 Merve Burcu Karaosmanoğlu Trabzon-Trabzon
58 Mehmet Erdogan Samsun-Atakum
59 Oğulcan Kocaman Samsun-İlkadım
60 Sema Kocaman Samsun-İlkadım
61 Cem Aydın Ordu-Ordu
62 Cevad Erkut Samsun-İlkadım
63 Gülcan  Acur Samsun-Canik
64 Şükrü İlker Yedikardeş Samsun-İlkadım
65 Mehmet Taflan Samsun-İlkadım
66 Olga Dinçer Samsun-Atakum
67 Ece İnce Samsun-Vezirköprü
68 Oğuz Burak Yılmaz Samsun-Atakum
69 Olcay Genç Samsun-İlkadım
70 Büşra Serenay Doryan Samsun-İlkadım
71 Ayten Kasap Samsun-İlkadım
72 Samet Teke Samsun-Atakum
73 Ufuk Ataseven Samsun-Atakum
74 Nurcan Çetinkaya Samsun-Atakum
75 Muhammet Arlı Samsun-Atakum
76 Davut Ersoy Samsun-Ayvacık
77 Sevda Aydın Samsun-Atakum
78 Serkan  Yuksel Samsun-İlkadım
79 Sibel Durmuş Ordu-Ordu
80 Selen Kazan Ordu-Ordu
81 Tugçe Çelik Samsun-Atakum
82 Türkşad Paşa Aksu Samsun-Bafra
83 Mehmet  Apaydın Samsun-Canik
84 Işıl  Temiz Samsun-İlkadım
85 Seyit Ahmet Keleş Samsun-İlkadım
86 Furkan Gündoğdu Samsun-Çarşamba
87 Hüseyin Bapoğlu Samsun-İlkadım
88 Hüseyin Saydam Samsun-İlkadım
89 Tunç Üstün Samsun-Atakum
90 Baldan Vural Samsun-İlkadım
91 Celalettin Kaya Samsun-Canik
92 Mete Dadaşoglu Samsun-Havza
93 İkranur Alaçamlı Samsun-İlkadım
94 Miraç Birinci Trabzon-Trabzon
95 Gürhan Uzunoğlu Samsun-İlkadım
96 İlay Öksüz Samsun-41413
97 Hakan Çam Samsun-Çarşamba
98 Fatma Nur Köse Yozgat-Yozgat
99 Serpil  Gül Samsun-Terme
100 Recep Geze Samsun-İlkadım
101 Emine Köknal Samsun-Atakum
102 Ferhat  Olgun Samsun-İlkadım
103 Aleyna Yıldız Zonguldak-Alaplı

- Talihliler çift kişilik Yedigün Yaz Konseri biletlerini, 30-31 Ağustos ve 2 Eylül tarihlerinde, mesai saatleri dahilinde, Opel Türkiye Samsun Reis Bayii'nden kimlik ibraz ederek teslim alabilirler.

- Belirtilen tarihlerde teslim alınmayan biletlerden Opel Türkiye sorumlu değildir.

- Murat Boz ile tanışacak olan talihliyle detaylı bilgi telefon ile verilecektir.